INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Edi Rama i trishtuar, kërkon edhe ndjesë [FOTO]

Edi Rama i trishtuar, kërkon edhe ndjesë [FOTO]

Publikuar më: 10:29 08-11-2017

Edi Rama e ka nisur ditën e sotme i trishtuar, pas lajmit të hidhur për ndarjen nga jeta të Kasem Trebeshinës.
MIRËMËNGJES
dhe lejomëni të ndaj me ju trishtimin për ndarjen nga jeta të Kasëm Trebeshinës, një njeriu krejt të posaçëm, shqiptar kokëfortë si pakkush dhe i fortë si më të rrallët e këtij vendi në mbrojtje të lirisë e të ideve të veta, të cilin pata fatin ta njoh në kohën e ndërrimit të epokave, kur i thoshte të vërtetat e veta me mprehtësinë e një shpate të pathyeshme?
Ndjesë dhe një ditë të mbarë të gjithëve⭐

ramaaaaaaaaaa.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010058879852295
    array(1) { ["section"]=> string(50) "edi-rama-i-trishtuar-kerkon-edhe-ndjese-foto-41302" }