INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe Ylli Limani me siguri duhet të jetë i lumtur! Majk tregon milionat për [FOTO/VIDEO]

Edhe Ylli Limani me siguri duhet të jetë i lumtur! Majk tregon milionat për [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 11:31 02-10-2018

Me siguri edhe Ylli Limani me këto shifra do të jetë i lumtur pas asaj që ka treguar reperi Majk.

Bëhet fjalë pikërisht për këngën e tyre me titull “Krejt ti fala”, klipi i të cilës aktualisht ka arritur të ketë plot 6 milionë views në YouTube.

Bravo djema! Talentet padyshim që e meritojnë gjithmonë suksesin dhe Majk dhe Ylli kanë goditur në shenjë me këngën e tyre./intv.al/

WhatsApp_Image_2018-10-02_at_10.03.58.jpeg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092649459838867
    array(1) { ["section"]=> string(91) "edhe-ylli-limani-me-siguri-duhet-te-jete-i-lumtur-majk-tregon-milionat-per-foto-video-73771" }