INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe Kylie Jenner ka dëgjuar për Shqipërinë dhe ja reagimi i saj [FOTO]

Edhe Kylie Jenner ka dëgjuar për Shqipërinë dhe ja reagimi i saj [FOTO]

Publikuar më: 16:02 03-10-2017

Më e vogla e familjes Kardashian-Jenner, Kylie shihet të këtë reaguar kur ka parë dhe ka dëgjuar për Shqipërinë.

Ajo gjithmonë është përfolur për format e saj seksi si dhe për trended që ajo ndjek. Por mesa shihet Kylie Jenner këto kohë me siguri ka dëgjuar shumë për Shqipërinë pasi shoku i saj i ngushtë është grimieri i saj, Ariel. Ai do të jetë shumë shpejt në Shqipëri pasi do të japë leksione “make-up”  ne Shqipëri në datën 9 Tetor. Dhe ne postimin e Ariel ku flet se është shumë i emocionuar se do të vijë në Tiranë, Kylie ka dhënë pëlqimin e saj për këtë gjë. Nuk i dihet nëse Kylie do e shoqërojë por nëse ndodh me siguri do bëhet nami./intv.al/  

 ariel.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0019838809967041
    array(1) { ["section"]=> string(75) "edhe-kylie-jenner-ka-degjuar-per-shqiperine-dhe-ja-reagimi-i-saj-foto-37918" }