INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ed Sheeran u shfaq, këndoi dhe hëngri një lepur në “Game of Thrones”

Ed Sheeran u shfaq, këndoi dhe hëngri një lepur në “Game of Thrones”

Publikuar më: 15:41 17-07-2017

Gjithashtu tregoi dhe fatin e tij në këtë serial legjendar plot me vrasje dhe të papritura.


Ashtu siç ishte konfirmuar (dhe pritej), këngëtari Ed Sheeran kishte një rol të vogël në premierën e sezonit të 7-të të serialit “Game of Thrones”. Këngëtari ishte në rolin e një ushtari nga fronti i Mbretit Landing së bashku me ushtarë të tjerë, të cilët ndeshen me Aryan në pyll dhe së bashku me të ndajnë një lepur të pjekur dhe Sheeran fillon të këndojë një këngë, teksti i së cilës është frymëzuar nga librat e “The Song of Ice and Fire” të novelistit amerikan George R.R. Martin.

Por si do të jetë fati i tij? A do të vritet nga Arya?

Në një intervistë për Comic Books, Sheeran është shprehur se nuk ka për të ndodhur diçka e tillë, pasi roli I tij në kët ë serial zgjat vetëm 5 minuta dhe kaq.
Ok, tani mund të flemë të qetë!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036690235137939
    array(1) { ["section"]=> string(71) "ed-sheeran-u-shfaq-kendoi-dhe-hengri-nje-lepur-ne-game-of-thrones-32550" }