INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Ed Sheeran në bashkëpunim me Beyonce-n sjellin për publikun...[FOTO]

Ed Sheeran në bashkëpunim me Beyonce-n sjellin për publikun...[FOTO]

Publikuar më: 07:12 01-12-2017

Ed Sheeran ka njoftuar për publikun se do të publikojë remixin “Perfect” në bashkëpunim me yllin amerikan, Beyonce.

Ky remix do të publikohet pas mesnate, ka shkruar ai në Instagram.

Sheeran, që publikoi albumin e tij “Divide” gjatë këtij viti, ka konfirmuar se është duke punuar në albumin e tij të ri dhe tashmë ka të gatshme nëntë këngë.

sdof_90wed.PNG

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00403022766113
    array(1) { ["section"]=> string(70) "ed-sheeran-ne-bashkepunim-me-beyonce-n-sjellin-per-publikun-foto-43553" }