INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E vranë dhe i hoqën organet gjenitale, publikohen pamjet kur futbollisti i famshëm bën seks me gruan e autorit!

E vranë dhe i hoqën organet gjenitale, publikohen pamjet kur futbollisti i famshëm bën seks me gruan e autorit!

Publikuar më: 19:44 06-11-2018

Është një ngjarje mjaft e komplikuar ajo e vrasjes, tredhjes dhe masakrimit të futbollisti brazilian Daniel Correa Freitas. Sipas, investigimeve që policia braziliane ka vazhduar, ka në dalë në dritë prova të reja, të cilat tregojnë pamjet e futbollisti në shtrat me gruan e tij.

Sipas, ngjarjeve që po rindërton policia kanë dalë disa prova të reja. E para, është se futbollisti në apliakcionin “WhatsApp” i ka dërguar shokut të tij një foto me gruan e vrasësit në shtrat dhe me komente të tipit: “Sapo shkova me të”. 

E dyta, dëshmitarë rreth ngjarjes kanë pohuar se Edison Brittes Junior që mori përsipër krimin, nuk e kishte armën në makinë, por ka hyrë me thikë në dorë në shtëpi për atë që ai e quajti “e kapur në befasi me gruan e tij”.
Tashmë presim zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje që tronditi futbollin brazilian.

 daniel_feirras.jpg

daniel_freitas.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068988800048828
    array(1) { ["section"]=> string(115) "e-vrane-dhe-i-hoqen-organet-gjenitale-publikohen-pamjet-kur-futbollisti-i-famshem-ben-seks-me-gruan-e-autorit-77858" }