INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E shohim gjithmonë me makina luksoze, por fansja kap këtë DETAJ dhe e quan FSHATARE Kejvinën! Por shihni reagimin EPIK të velinës [FOTO]

E shohim gjithmonë me makina luksoze, por fansja kap këtë DETAJ dhe e quan FSHATARE Kejvinën! Por shihni reagimin EPIK të velinës [FOTO]

Publikuar më: 16:55 08-02-2019

Kejvina Kthella është një prej vajzave më seksi e të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Velinën e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh e shohim dhe me foto në makina luksoze.

Së fundmi një njdekëse e ka "thumbuar" pak Kejvinën për këtë gjë. 

"Pse dëgjon muzikë në makinë me xhamin hapur si fshatare?", ka shkruar ndjekësja.

Velina sigurisht nuk e ka lënë të kalojë kjo pyetje pa ironinë e saj. 

"Hahaha që t'a dëgjosh dhe ti malok/e", ka shkruar velina. 

kejvina_kthella2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015806913375854
    array(1) { ["section"]=> string(138) "e-shohim-gjithmone-me-makina-luksoze-por-fansja-kap-kete-detaj-dhe-e-quan-fshatare-kejvinen-por-shihni-reagimin-epik-te-velines-foto-86499" }