INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E rëndë! Një e re nga Ukraina mbahej peng dhe torturohej në Kavajë

E rëndë! Një e re nga Ukraina mbahej peng dhe torturohej në Kavajë

Publikuar më: 10:23 31-10-2017

Një vajzë e re nga Ukraina me iniciale V.H. ka që peng i një durrësaku për ditë me rradhë. Ajo është rrahur dhe mbyllur në dhomën e një hoteli tek Shkëmbi i Kavajës. 21-vjeçarja është gjetur nga policia. Pengmarësi ishte Almarjo Xhebexhia, 24 vjeç, banues në Shkallnur, Durrës dhe u arrestua në flagrancë.
Sipas policisë Xhebexhia kishte ushtruar dhunë fizike mbi vajzën në dhomën e hotelit duke i shkaktuar dëmtime të rënda si dhe e kishte mbajtur pa dëshirën e saj të mbyllur në dhomën e hotelit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027260780334473
    array(1) { ["section"]=> string(71) "e-rende-nje-e-re-nga-ukraina-mbahej-peng-dhe-torturohej-ne-kavaje-40503" }