INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin nëse është gay! Këngëtari i njohur shqiptar i kthehet fansit me përgjigjen e turpshme [FOTO]

E pyesin nëse është gay! Këngëtari i njohur shqiptar i kthehet fansit me përgjigjen e turpshme [FOTO]

Publikuar më: 17:21 05-10-2018

Ai është padyshim një prej personazheve që konsiderohet nga më moskokçarësit dhe që shpesh merr vëmendje me titujt e këngëve kontraversale.

Siç ishte dhe kënga e tij më e fundit me titullin “Ku***”.

Gjon Karrica ka vendosur që së fundmi të komunikojë me fansat e tij nëpërmjet pyetjeve në Instastories.

Një prej ndjekësve e pyeti këngëtarin nëse ishte gay dhe duket se këngëtari nuk e ka marë dhe aq me sporitivitet dhe kjo u duk dhe nga përgjigja e tij.

"Bjema nanën tane ta provoj", ka shkruar këngëtari.

iamgjon.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093231201171875
    array(1) { ["section"]=> string(104) "e-pyesin-nese-eshte-gay-kengetari-i-njohur-shqiptar-i-kthehet-fansit-me-pergjigjen-e-turpshme-foto-74218" }