INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin nëse do ta pranonte për burrë Shpat Kasapin, Afërdita Dreshaj përgjigjet kështu! Po Jakup çfarë do të mendojë?[FOTO]

E pyesin nëse do ta pranonte për burrë Shpat Kasapin, Afërdita Dreshaj përgjigjet kështu! Po Jakup çfarë do të mendojë?[FOTO]

Publikuar më: 10:08 12-07-2018

Të gjithë pothuajse e mbajmë mend raportin e para disa viteve qe Afërdita Dreshaj kishte me këngëtarin Shpat Kasapi, lidhje kjo goxha e përfolur në botën e showbizz-it.

Tashmë bukuroshja e showbizz-it po shijon muajin e mjaltit në destinacione ekzotike së bashku me partnerin e saj, hokeistin Jakup Kindl.

Ndonëse së fundmi në Instagram është bërë goxha popullor fakti i krijimit të polleve ku fansat mund të bëjnë pyetje rreth jush edhe Afërdita e ka bërë një të tillë.

Ndër pyetjet e shumta që i kanë bërë fansat ishte dhe një goxha pikante ku dikush e pyeste: “A do ta pranoje Shpat Kasapin për burrë?”.

Afërditës mesa duket i kanë shteruar ndjenjat për ish-in e saj dhe është mëse normale që përgjigja që kanë dhënë ylli i showbizz-it të ishte e pritshme.

“Joooo”, ka shkruar Afërdita në përgjigjen e saj për këtë pyetje.

Jakub me siguri duhet të ndihet krenar për një partnere kaq besnike si Afërdita./intv.al/

zege35.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004166841506958
    array(1) { ["section"]=> string(127) "e-pyesin-nese-do-ta-pranonte-per-burre-shpat-kasapin-aferdita-dreshaj-pergjigjet-keshtu-po-jakup-cfare-do-te-mendoje-foto-64759" }