INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E përjashtuan nga Babastars, Albert Krasniqi ka këtë mesazh për anëtarët e labelit dhe mbyll...[FOTO]

E përjashtuan nga Babastars, Albert Krasniqi ka këtë mesazh për anëtarët e labelit dhe mbyll...[FOTO]

Publikuar më: 09:22 20-11-2017

Albert Krasniqi dukej se ishte krahu i djathtë i Getoarit dhe gjithë labelit të ‘Babastars’.

Madje këtë e vërtetoi edhe në konfliktin që ndodhi vitin e kaluar mes dy grupeve rivale, Babastars dhe OTR duke  plagosur Noizyn për t’i dalë në mbrojtje Cozman-it. Por si duket kjo nuk e ka penguar që mes tyre të ketë përçarje. Në fillim u përhapën si thashetheme, por edhe veprimet e vetë Albertit e vërtetojnë se ai nuk është më pjesë e Babastars. Madje edhe në një postim të bërë së fundmi, ai i referohet pikërisht atyre. ‘Disa njerëz nuk janë ata që thonë se janë. Ji I kujdesshëm për shoqërinë që zgjedh’ dhe e shoqëron këtë me një foto ku duket një ujk i veshur me lëkurë deleje. 

23805714_10212579871725066_577638603_n.jpg

Por sot shihet se Alberti e ka mbyllur Instagramin dhe si duket arsyeja ëshë prishja e marrëdhënies me Babastars. Ndërkohë nga ana e djemve të labelit nuk ka ndonjë reagim veç  atij të heqjes së Albertit nga followersat  në Instagram. /intv.al/

dtgryry.png

 

19665123_2324009047824541_1930478563809636199_n-650x358.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00098490715026855
    array(1) { ["section"]=> string(92) "e-perjashtuan-nga-babastars-albert-krasniqi-ka-kete-mesazh-per-anetaret-e-labelit-foto-42429" }