INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“E papërmbajtshme”, këngëtarja shqiptare, publikon 4 këngë brenda 2 ditëve[VIDEO]

“E papërmbajtshme”, këngëtarja shqiptare, publikon 4 këngë brenda 2 ditëve[VIDEO]

Publikuar më: 16:45 24-12-2017

Tashmë e njohur në hapësirat e artit ndërkombëtar duke se këngëtaren shqiptare asgjë nuk di t'a ndalë.

E kemi fjalën për Arilena Arën e cila pas suksesit që i dhuroi kënga “Nëntori” duket se ka vendosur të sjelli shumë projekte të reja për publikun.

Pasi publikoi këngët “Kido” dhe “Snow in December’, ka lancuar edhe dy këngë të reja, “Silver and Gold” në gjuhën angleze dhe ‘Zemër” në shqip.

Gjatë këtij muaji pritet të publikojë edhe një këngë tjetër me titull “Të huaj”. Sakaq, mësohet se për muzikën ka bashkëpunuar me Darko Dimitrov .

Aktualisht Arilena Ara po arrin sukses të madh jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë, duke u kthyer në një nga temat e shumëpërfolura në mediat rozë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086319446563721
    array(1) { ["section"]=> string(82) "e-papermbajtshme-kengetarja-shqiptare-publikon-4-kenge-brenda-2-diteve-video-45777" }