INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E paguan ti apo Capital T, ty? Granit Dërguti: Ja si qëndron e vërteta [VIDEO]

E paguan ti apo Capital T, ty? Granit Dërguti: Ja si qëndron e vërteta [VIDEO]

Publikuar më: 20:14 18-05-2018

Kishte kohe që bashkëpunimi i reperit shqiptar Capital T dhe këngëtarit Granit Dërguti ishte paralajmëruar nga dyshja në rrjete sociale dhe ngado. Pak ditë më parë kënga u publikua dhe deri më tani klipi zyrtar në YouTube ka arritur mbi 500 mijë klikime.

Graniti tashmë është pjesë e labelit të Capital T dhe shpesh herë pyesim veten si është pagesa mes artistëve dhe për këtë Dërguti ka folur ditën e sotme në Fun Day në INTv me moderatore Fatma Methasani.

Fatma ngacmoi Granitin teksa e pyet: Si funksionon ti paguan Capital T apo ai ty?

Ndërkohë ai tregon se kanë një kod miqsh se nuk i shohin këto gjëra si dhe ka punuar edhe më parë në 'mixtape' të Capital-it dhe për më shumë ndiqni videon më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027339458465576
    array(1) { ["section"]=> string(79) "e-paguan-ti-apo-capital-t-ty-granit-derguti-ja-si-qendron-e-verteta-video-58820" }