INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme! Reperi shqiptar do të ketë Dua Lipën në albumin e tij, habit ylli botëror! I njeh se janë shqiptarë dhe u lë këtë koment [FOTO]

E pabesueshme! Reperi shqiptar do të ketë Dua Lipën në albumin e tij, habit ylli botëror! I njeh se janë shqiptarë dhe u lë këtë koment [FOTO]

Publikuar më: 22:40 24-05-2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të kërkuara jo vetëm nga publiku por edhe shumë artistë të famshëm do donin shumë një bashkëpunim me të. “Turmës” i bashkohet edhe reperi shqiptar, Gashi. Së fundmi ai ka nënshkruar kontratë me labelin ‘Roc Nation’, ku bën pjesë edhe Rihanna dhe në Instagram-in e tij, Gashi ka shprehur dëshirën e tij që të Dua Lipa-n në albumin e tij.

Edhe pse Dua nuk ka reaguar, ajo çka na habiti ishte reagimi i Dj Snake, ndër më të famshmit në botë. Ai ka lënë si koment si ikonë (emoji) flamurin shqiptar, i cili na bëri me dije se tashmë ai e di prejardhjen e Gashit edhe Duas gjithashtu. Epo BRAVO shqipet, na kanë bërë krenarë gjithmonë!/intv.al/

gashi.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072669982910156
    array(1) { ["section"]=> string(143) "e-pabesueshme-reperi-shqiptar-do-te-kete-dua-lipen-ne-albumin-e-tij-habit-ylli-boteror-i-njeh-se-jane-shqiptare-dhe-u-le-kete-koment-foto-59509" }