INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme ajo që ndodhi me veshjet e stilistes pas vdekjes së saj [FOTO]

E pabesueshme ajo që ndodhi me veshjet e stilistes pas vdekjes së saj [FOTO]

Publikuar më: 09:08 08-06-2018

Kate Spade pati një impakt të madh në fushën e modës. Stilistja u shpall e vdekur të martën dhe u mendua se ka kryer vetëvrasje . Megjithatë, e papritura ndodhi me produktet e saj, pas vdekjes. Vetëm pas ore pasi ajo u shpall e vdekur, adhuruesit e produkteve të saj, blenë të gjitha produktet e Spade.

Kate ishte e njohur për çantat dhe aksesorët dhe për brendin që krijoi në vitin 2016, Frances Valentine.

kate-spade_2015_11.0.0.jpg

902027_B_V3.gif

 

ap_18156605700583_wide-2f415088068e7779e90d5ffc68213df21592f467-s900-c85.jpg

180605131954-01-kate-spade-bags-restricted-780x439.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015230178833008
    array(1) { ["section"]=> string(80) "e-pabesueshme-ajo-qe-ndodhi-me-veshjet-e-stilistes-pas-vdekjes-se-saj-foto-61047" }