INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ndjekin 15.8 milion njerëz, ndërsa ylli botëror ndjek vetëm 93 persona: E vetmja shqiptare, Era Istrefi! [FOTO]

E ndjekin 15.8 milion njerëz, ndërsa ylli botëror ndjek vetëm 93 persona: E vetmja shqiptare, Era Istrefi! [FOTO]

Publikuar më: 20:38 22-05-2018

Ai është një ndër aktorët më të famshëm në botë dhe për këtë nuk ka diskutim. Behet fjalë për yllin botërorë Will Smith, po rikthehet në muzikë. Madje tashmë është zyrtare, ai këngëtari latin, Nicky Jam dhe shqiptarja Era Istrefi janë bërë pjesë e himnit zyrtar të Kupës së Botës 2018.

Mirëpo nëse do të bënit një xhiro në Instagram-in e aktorit të famshëm do shihnit se ai ndiqte vetem 92 persona, ndërsa tani ai ka 93 që ndjek. Listës së shkurtër iu bashkua edhe këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, madje ajo është bërë ‘tag’ në postimin e Will ku shihet krah Nicky Jam. Epo tani një ‘jetë’ e re po e pret Erën!/intv.al/

er.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025269985198975
    array(1) { ["section"]=> string(113) "e-ndjekin-15-8-milion-njerez-ndersa-ylli-boteror-ndjek-vetem-93-persona-e-vetmja-shqiptare-era-istrefi-foto-59235" }