INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E mbani mend John Cena-ën? Mesa duket gjërat nuk shkojnë mirë për të! Ndahet... [FOTO]

E mbani mend John Cena-ën? Mesa duket gjërat nuk shkojnë mirë për të! Ndahet... [FOTO]

Publikuar më: 19:04 16-04-2018

Listës së gjatë të ndarjeve që kanë ndodhur gjatë këtij muaji, i shtohet dhe ndarja e çiftit të famshëm, John Cena dhe Nikki Bella.

Çifti e konfirmoi ndarjen për revistën Us Weekly, duke thënë: “Derisa ky vendim ka qenë shumë i vështirë, ne vazhdojmë të kemi dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Kërkojmë ta respektoni privatësinë tonë gjatë kësaj kohe të vështirë për ne”.

Çifti e bëri publike fejesën e tyre përkatësisht një vit më parë, pas gjashtë vitesh lidhje me njëri-tjetrin. Arsyeja se pse kjo marrëdhënie erdhi drejt fundit, ende nuk ka dalë në dritë.

john-cena-nikki-bella-blasted-by-former-champion-says-good-theyre-gone.jpgrtfuyhiop.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036659240722656
    array(1) { ["section"]=> string(85) "e-mbani-mend-john-cena-en-mesa-duket-gjerat-nuk-shkojne-mire-per-te-ndahet-foto-55426" }