INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E masakruan pasi postoi foton me dy penisë gjigandë, Era Istrefi reagon kështu [FOTO]

E masakruan pasi postoi foton me dy penisë gjigandë, Era Istrefi reagon kështu [FOTO]

Publikuar më: 23:16 15-10-2017

Komentet e shumta ishin duke e sharë dhe ofenduar shumë keq, hera e parë që Era Istrefi reagon kundrejt ndjekësve…

Këngëtarja e sukseshme, Era Istrefi ka guxuar më shumë se kurdoherë me këtë foto. Ajo shfaqet e veshur me një dekolte të verdhë, ku gjoksi mbulohet me dy penisë gjigandë, por kjo foto nuk është pritur mirë nga ndjekësit e shumtë në Instagram. Shumë prej tyre e ofenduan dhe kishte shumë komente negative. Edhe pse ajo eshte treguar gjithmone indiferente ndaj opinioneve të të tjerëve këtë here ka vepruar ndryshe. Ajo ka mbyllyr komentet në këtë foto, duke bërë të mundur fshirjen e të gjithë komenteve. Epo Era tashmë duhet të mësohet me këtë gjë./intv.al/

mmmm.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00088906288146973
    array(1) { ["section"]=> string(88) "e-masakruan-pasi-postoi-foton-me-dy-penise-gjigande-era-istrefi-reagon-keshtu-foto-39063" }