INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E kush nuk do ta dëshironte një të dashur të tillë! Ja çfarë mëngjesi i përgatit ajo Taulant Xhakës [FOTO]

E kush nuk do ta dëshironte një të dashur të tillë! Ja çfarë mëngjesi i përgatit ajo Taulant Xhakës [FOTO]

Publikuar më: 20:41 07-12-2017

Taulant Xhaka, ka postuar një video në Instagram, ku shihet se shijon një mëngjes tradicional. Ai është duke konsumuar petulla, me djathë dhe vezë. Siç e shkruan edhe vetë, mëngjesi i është përgatitur nga e dashura, Arbnora.

“Petullla nga gruaja ime” – shkruan Xhaka. Çifti ka disa kohë në lidhje, dhe duket se raporti mes tyre po shkon shumë mirë.

xhaka-stori-470x917.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00078988075256348
    array(1) { ["section"]=> string(109) "e-kush-nuk-do-ta-deshironte-nje-te-dashur-te-tille-ja-cfare-mengjesi-i-pergatit-ajo-taulant-xhakes-foto-44254" }