INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E ‘kryqëzuan’ se flirtoi me boksierin e martuar, por Rita Ora i mbyll gojët e liga me këtë postim [FOTO]

E ‘kryqëzuan’ se flirtoi me boksierin e martuar, por Rita Ora i mbyll gojët e liga me këtë postim [FOTO]

Publikuar më: 13:06 06-12-2017

Dje të gjithë u përqëndruan në fotot e postuara nga këngëtarja Rita Ora krah yllit të boksit, Conor McGregeor.

Krah fotos Rita shkaunte ‘Takim romantik’ dhe kjo u interpretua sikur po flirtonte me McGregeor i cili është i martuar dhe ka një fëmijë. Kaq mjaftoi që ndjekës të shumtë ta kryqëzonin këngëtaren me komente, madje edhe ofenduese. Megjithatë ajo pak më vonë tregoi se mes tyre nuk kishte asgjë. Si fillim hoqi shkrimin ‘Takim romantik’, krah fotos dhe më pas ka konfrimuar edhe njëherë lidhjen e saj me muzikantin amerikan Andrew Watt. Ylli i ‘Anywhere’ ka postuar një foto krah tij të cilën e shoqëron me disa Emoji me zemër. Kështu këngëtarja shqiptare ua mbylli gojën të gjithë atyre që e akuzuan.

fghngjhyj.png

yp09p90p-90.png

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001162052154541
    array(1) { ["section"]=> string(105) "e-kryqezuan-se-flirtoi-me-boksierin-e-martuar-por-rita-ora-i-mbyll-gojet-e-liga-me-kete-postim-foto-44094" }