INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E “kryqëzuan” pse përdori një nënë surrogate, por me pergjigjen e saj Kim K sapo na tregoi se s’duhet t’i vemë faj [FOTO]

E “kryqëzuan” pse përdori një nënë surrogate, por me pergjigjen e saj Kim K sapo na tregoi se s’duhet t’i vemë faj [FOTO]

Publikuar më: 19:33 14-03-2018

Na vjen keq Kim!

Ajo është bërë nënë për herë të tretë nëpërmjet një nënë surrogate, mirëpo është kritikuar shumë për këtë vendim të saj. Ama bukuroshja amerikane e paska pasur një arsye shumë të fortë pse e ka bërë këtë.

“Pas lindjes, plancenta duhet të dalë, por e imja ishte e mbërthyer. Kjo është një ndër arsyet përse gratë vdesin gjatë lindjes”, u shpreh ajo për Elle. Sa i përket surrugates, Kim nuk dëshiron që të quhet e tillë, pasi sipas saj, ajo thjesht ka mbajtur në bark fëmijën e saj dhe të Kanye.

“Nuk mund të quhet surrogate, sepse është krejtësisht ADN-ja ime dhe e Kanye. Një surrogate është kur përdorin spermën e burrit dhe vezën e zëvendësueses”, tregoi Kim.

ELE1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030081272125244
    array(1) { ["section"]=> string(122) "e-kryqezuan-pse-perdori-nje-nene-surrogate-por-me-pergjigjen-e-saj-kim-k-sapo-na-tregoi-se-s-duhet-t-i-veme-faj-foto-52862" }