INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E “kryqëzuan” pasi i tha k*rvë Rita Orës, reagon ashpër Olti Curri, ja çfarë shkruan [FOTO]

E “kryqëzuan” pasi i tha k*rvë Rita Orës, reagon ashpër Olti Curri, ja çfarë shkruan [FOTO]

Publikuar më: 18:11 04-06-2018

Olti Curri njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë dhe i thotë gjërat “troç” ashtu siç i vijnë. Të njejtën gjë ka bërë mbrëmjen e kaluar me Rita Orën, duke e quajtur atë k*rvë.

“Meqë ra llafi… ju vjen keq që më pëlqen më shumë Dua Lipa? Rita është shumë kurvë(estetikisht) për shijet e mia”, shkruan Olti ndërsa ndan edhe një foto të Dua Lipës, këngëtares tjetër shqiptare veshur kështu.

dua.jpg

 

Por pasi e cilësoi të tillë Rita Orën, në drejtim të tij kanë ardhur shumë komente negative nga fansat të cilët i kanë dalë kundër, mirëpo Olti nuk ka hezituar aspak dhe u është përgjigjur menjëherë këtyrë komenteve.

“Rita Ora, Dua Lipa...por më parë ishte Madonna...Kylie Minogue...Ça lidhje ka Kosova në gjithë këtë?! Pse Dua Lipa që unë pëlqej nuk është nga Kosova! Pseudonacionalistë idiotë", shkruan Olti.

mdas.jpg

 

wda.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014848709106445
    array(1) { ["section"]=> string(91) "e-kryqezuan-pasi-i-tha-k-rve-rita-ores-reagon-ashper-olti-curri-ja-cfare-shkruan-foto-60682" }