INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E kritikuan pse doli me boksierin e martuar, Rita Ora reagon duke ofenduar [FOTO]

E kritikuan pse doli me boksierin e martuar, Rita Ora reagon duke ofenduar [FOTO]

Publikuar më: 12:56 05-12-2017

Një foto e hedhur së fundmi në Instagramin e  saj, ku shfaqet krah boksierit të njohur Conor McGregor, ka ngjallur reagimin e fansave të Rita Orës.

Këngëtarja krah fotos ka shkruar: ‘Takim romantik’ dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit të vërshojnë me një lum kritikash ndaj saj duke qenë se boksieri është i martuar dhe është bërë baba në muajin Maj.

 ‘E di ti që Conor është i martuar?!’ ‘Wow! E pashë edhe këtë’, ‘Do të bëj unfolloë pas këtij gjesti’ – kanë qenë vetëm disa prej komenteve.

tfhuytuyi.png

Por pas këtyre komenteve negative, ka ardhur edhe reagimi i vetë këngëtares shqiptare e cila ka postuar këtë foto ku ka nxjerrë gishtin e mesit. ‘Ai shikimi kur nuk ta ndjen për asgjë’, shkruan 27 vjeçarja.

sfrtgr.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00080704689025879
    array(1) { ["section"]=> string(84) "e-kritikuan-pse-doli-me-boksierin-e-martuar-rita-ora-reagon-duke-ofenduar-foto-43969" }