INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E kishit imagjinuar Kim K duke ngrënë bakllava? Shiheni me sytë tuaj! [FOTO]

E kishit imagjinuar Kim K duke ngrënë bakllava? Shiheni me sytë tuaj! [FOTO]

Publikuar më: 11:12 11-07-2017

Sepse ka disa shije të cilave vërtetë nuk mund t’u rezistosh.

Ndër to natyrisht përfshihet edhe bakllavaja dhe këtë e konfirmon as më shumë e as më pak se Kim Kardashian. Bukuroshes 36 vjeçare i duhet që të ruajë linjat duke qenë se gjithmonë është në qendër të vëmendjes, por ëmbëlsirës turke nuk ia ka rezistuar dot. Ajo ka postuar një foto në Insta Story të një pjate me bakllava, ku në mbishkrim ka vendosur edhe një emoji me zytë me zemra, duke treguar kështu gjithë dashurinë e saj për këtë ëmbëlsirë. Kush mund t’i verë faj?

kimbakllava.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011401176452637
    array(1) { ["section"]=> string(78) "e-kishit-imagjinuar-kim-k-duke-ngrene-bakllava-shiheni-me-syte-tuaj-foto-32137" }