INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kishim humbur këtë detaj! Era Istrefi një kopje e Kylie Jenner në këtë videoklip [FOTO]

E kishim humbur këtë detaj! Era Istrefi një kopje e Kylie Jenner në këtë videoklip [FOTO]

Publikuar më: 13:53 15-04-2018

Përveçse me Rihanna-n, Era Istrefi shpesh herë krahasohet edhe me yllin botëror, Kylie Jenner. Kjo pasi ngjajnë shumë dhe në disa foto duken thuajse identike. Shume vajza te showbiz-it shqiptar dhe jo vetëm shihen të kopjojnë apo frymëzohen nga mënyra e jetesës aop stilit të vajzave Kardashian-Jenner.
Nëse u kujtohet veshja e Kylie Jenner në festivalin “Coachella 2017”, ajo shfaqej me një veshje si lekurë gjarpri edhe me flokët e shkurtra, ku një anë e tyre është më e shkurtër se tjetra.

kendall-jenner-coachella-5.jpg

Mirëpo na ka shpëtuar një detaj te klipi “No I Love Yous” i Era Istrefit. Ne të intv.al u kujtojme se këtë veshje dhe model flokësh e pamë edhe te Era, kur publikoi këngën në bashkëpunim me French Montana-n. Këtë mund ta shihni dhe më poshtë./intv.al/

er.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023748874664307
    array(1) { ["section"]=> string(88) "e-kishim-humbur-kete-detaj-era-istrefi-nje-kopje-e-kylie-jenner-ne-kete-videoklipi-55300" }