INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E keni ditur këtë detaj për martesën e Nora Istrefit dhe Robert Berishës? [FOTO]

E keni ditur këtë detaj për martesën e Nora Istrefit dhe Robert Berishës? [FOTO]

Publikuar më: 14:07 12-01-2018

Ata janë një ndër çiftet simpatikë në showbizz.

Nora Istrefin dhe Robert Berishën nuk i shohim bashkë vetëm në jetën e përditshme por edhe në skenë. Tre vite më parë ata i dhanë fund beqarisë duke u martuar, por askush nuk e dinte një detaj rreth martesës së tyre. Ka qene vetë Roberti ai që ka rrëfyer se celebrimin ata e kanë bërë 8 vite më parë. E gjitha kjo sepse, Roberti ka nënshtetësi amerikane dhe ka dahsur që edhe Nora të marri nënshtetësinë. Megjithatë , këngëtarja ende nuk e gëzon një pashaportë amerikane pasi ligjet ndryshuan. 

13239937_561345640693096_7280343228847587929_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013320446014404
    array(1) { ["section"]=> string(83) "e-keni-ditur-kete-detaj-per-martesen-e-nora-istrefit-dhe-robert-berishes-foto-47348" }