INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E gjetëm se nga kush frymëzohet Luana Vjollca për modelin e saj të flokëve [FOTO]

E gjetëm se nga kush frymëzohet Luana Vjollca për modelin e saj të flokëve [FOTO]

Publikuar më: 11:03 08-07-2018

Një ndër gjërat më interesante që kemi parë tek kënga e fundit e Luanës që erdhi në bashkëpunim me Bujar Qamili “Mi dhe flakë mallit tim” ishte look-u i Luanës i cili ishte shumë i bukur dhe i kuruar në detaje. Modeli i saj i flokëve të kapura gjysma ishte ajo që i dha një nur të papërshkueshëm moderatores së njohur. 

b_h.png

rtfhd.png

 

Vetëm para pak ditësh ajo i komentoi Divës së muzikës pop, Beyonce se pse ajo i kishte vjedhur modelin e flokëve. Një koment me shumë sens humori nga Luana. Mesa duket ky model flokësh është bërë i preferuar për të gjitha vajzat bukuroshe anë e mbanë botës. 

zsd.png

 

Madje vumë re se supermodelja Bella Hadid ka kohë që e ka përqafuar këtë model flokësh dhe mesa duket është i preferuari i saj. Dhe natyrshëm na lindi pyeta; mos ndoshta Luana është frymëzuar nga Bella Hadid për këtë model flokësh? Apo nga Kim Kardashian? 

Untitleda.png

Untitledasz.png

asf.png

Untitled.png

Untitledaszlj.png

bndrfagsxfbc.png

 

Gjithsesi kësaj nuk i dihet. Mbase Luana nuk e ka idenë që supermodelja ka kohë që na ka prezantuar me këtë trend. 

Duke parë që Luana, Beyonce dhe Bella Hadid preferojnë këtë model flokësh, jemi të sigurt që do të kthehet në një trend këtë verë. Në fakt ky është një ndër modelet më trendy të kohëve të fundit, pasi Khloe Kardashian dhe vajza të tjera të njohura preferojnë t’i kapin flokët si Luana, apo si Beyonce.

bndrf.png

asffdv.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0050590038299561
    array(1) { ["section"]=> string(85) "e-gjetem-se-nga-kush-frymezohet-luana-vjollca-per-modelin-e-saj-te-flokeve-foto-64216" }