INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E fshiu shpejt! Fansi i vë re detajin e çuditshëm në videon e tij, Noizy i jep përgjigjen epike, shihni çfarë i thotë [FOTO]

E fshiu shpejt! Fansi i vë re detajin e çuditshëm në videon e tij, Noizy i jep përgjigjen epike, shihni çfarë i thotë [FOTO]

Publikuar më: 21:24 03-07-2018

Pas këngës së suksesshme “TOTO, Noizy ka paralajmëruar projektin e ri me reperin e njohur italian Ghali. Kënga do të quhet “Parku Lojrave” dhe xhirimet e klipit kanë filluar pasi Ghali ka ardhur në vendin tonë ashtu siç e kemi parë fotot e publikuara nga Noizy më parë dhe pjesë e këtij klipi do jetë Sara Kolami, moderatorja e “IN Style”. Mbrëmjen e sotme Noizy teksa qëndronte i shtrirë në krevat, ka publikuar një pjesë të këngës së tij “Parku Lojrave” që s’është lançuar ende, mirëpo e fshiu shpejt. Në komentet e kapura nga intv.al, një fans e pyet se pse lë një sy hapur dhe një mbyllur dhe Noizy nuk ka hezituar të përgjigjet duke i thënë: Gjoja çun gangster pra!

pstadsa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028588771820068
    array(1) { ["section"]=> string(125) "e-fshiu-shpejt-fansi-i-ve-re-detajin-e-cuditshem-ne-videon-e-tij-noizy-i-jep-pergjigjen-epike-shihni-cfare-i-thote-foto-63678" }