INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E fiksuar me ‘Mike’?! Jo, Bleona ka dy fjalë për Elvana Gjatën [FOTO]

E fiksuar me ‘Mike’?! Jo, Bleona ka dy fjalë për Elvana Gjatën [FOTO]

Publikuar më: 22:01 06-07-2018

Dy ndër personazhet më në zë në showbizz-in shqiptar janë dy këngëtaret e famshme, Elvana Gjata dhe Bleona Qereti. Dy vajzat kanë publikuar këngët e tyre të fundit, Bleona me “I don’t need your love” dhe Elvana me “Mike”, në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe John Shahu.

Por e dini që Qereti është fiksuar me një këngë tjetër të Elvanës dhe jo me ‘Mike’. Nëpërmjet një ‘insta story’, Bleona tregon se është fiksuar me baladën e Gjates, “Gjerat kanë ndryshuar”. Madje aq shumë i pëlqen sa vetëm e përsërit dhe e përsërit. Epo ajo këngë vërtet ia vlen të dëgjohet, s’ke faj Bleona!/intv.al/

3c98bc35-10a2-4ad1-9f5f-d6ae22164e6e.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083239078521729
    array(1) { ["section"]=> string(68) "e-fiksuar-me-mike-jo-bleona-ka-dy-fjale-per-elvana-gjaten-foto-64098" }