INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E dini si e quan Era Istrefi motrën e saj? [FOTO]

E dini si e quan Era Istrefi motrën e saj? [FOTO]

Publikuar më: 11:34 09-12-2017

Motrat Istrefi kanë treguar se kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën.

Edhe pse ato shpesh janë në udhëtime, arrijnë të gjenn ëkohë edhe për njëra-tjetrën.

Edhe dje Era ka drekuar me familjën e saj, Norën, vëllain dhe mamanë . Në momentin që ëhstë shafqur Nora, ajom ka shrkuar: “Erdhi diva”

25114890_10210668406895754_1961581434_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0013020038604736
  array(1) { ["section"]=> string(52) "e-dini-si-e-quan-era-istrefi-motren-e-saj-foto-44390" }