INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dini kuptimin e vërtetë të unazës që Kylie Jenner e mban në gishtin e martesës? [FOTO]

E dini kuptimin e vërtetë të unazës që Kylie Jenner e mban në gishtin e martesës? [FOTO]

Publikuar më: 12:24 09-03-2018

Nuk është hera e parë që ajo bën postime të llojit ‘Quizz apo Puzzle’.

Me 1 shkurt, Kylie Jenner u bë mama për herë të parë pasi solli në jetë vajzën, Stormi. Edhe pse kishte vite lidhje me reperin Tyga, 20 vjeçarja vendosi të bëjë fëmijë me partnerin e ri Travis Scott. Por një tjetër detaj që ka tërhequr vëmendjen e njerëzve është edhe unaza që Kylie mban në gishtin e martesës. Ajo ka postuar një foto të unazës me inicialet “J.W”, iniciale që kanë një kuptim të dyfishtë për të.

Këto shkronja janë inicialet e emrit të Travis Scott, emri i vërtetë i të cilit është Jacques Webster. Po ashtu këto iniciale i përkasin dhe emrit të mikes së saj më të mirë, Jordyn Woods.

-640-0-5aa174641815e.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024700164794922
    array(1) { ["section"]=> string(91) "e-dini-kuptimin-e-vertete-te-unazes-qe-kylie-jenner-e-mban-ne-gishtin-e-marteses-foto-52437" }