INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dimë që jeni gjithë ‘sy dhe veshë’, Elvana sapo publikoi klipin 'Off Guard' me Ty Dolla Sign [VIDEO]

E dimë që jeni gjithë ‘sy dhe veshë’, Elvana sapo publikoi klipin 'Off Guard' me Ty Dolla Sign [VIDEO]

Publikuar më: 11:35 06-04-2018

Bashkëpunimi i saj me reperin e njohur TyDolla Sign ishte paralajmëruar disa ditë më parë nga vetë Elvana.

Sapo u publikua ‘Off Guard’ e kënduar në gjuhën angleze dhe me një klip nga ato të përmasave evropiane.

‘Off Guard’ vjen si produksion i Poo Bear me të cilin Elvana e ka nisur bashkëpunimin prej më shumë se një viti.

Ky produksion i menaxhuar nga një prej studiove më të njohura, tashmë është i publikuar edhe nga në YouTube.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079960823059082
    array(1) { ["section"]=> string(101) "e-dime-qe-jeni-gjithe-sy-dhe-veshe-elvana-sapo-publikoi-klipin-off-guard-me-ty-dolla-sign-video-54739" }