INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dhimbshme, po ''merr në qafë'' VIP-at! Aron Ramsey shënon, ndahet nga jeta ylli i muzikës, këngëtari i famshëm! [FOTO]

E dhimbshme, po ''merr në qafë'' VIP-at! Aron Ramsey shënon, ndahet nga jeta ylli i muzikës, këngëtari i famshëm! [FOTO]

Publikuar më: 13:57 04-03-2019

Konsiderohej si shaka e tifozëve, mirëpo golat e Aaron Ramseyt duket se janë vërtet mallkim. Pothuajse sa herë që shënon mesfushori i Arsenalit, pason një lajm i keq dhe kështu ndodhi. Mesfushori i Arsenal shënoi një gol shumë të bukur këtë fundjavë, por ditën e sotme është ndarë nga jeta këngëtari legjendar Keith Flint, vokalisti i grupit të njohur “The Prodigy”.

Raportohet se këngëtari Keith Flint është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Dunmoë të Essexit.

“Kemi marrë një telefonatë për gjendjen e një personi në Brook Hill pas orës 8 e 10 minuta të hënën. Shkuam në vendin e ngjarjes dhe për fat të keq, një burrë i moshës 49-vjeçare është gjetur i vdekur. Kjo vdekje nuk është duke u trajtuar si rast i dyshimtë”, ka thënë një zyrtar i policisë.

The Prodigy njihej më shumë nga performanca e Keith Flint me hitet ”Firestarter” dhe ”Breathe”.

kith.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071709156036377
    array(1) { ["section"]=> string(115) "e-dhimbshme-po-merr-ne-qafe-vip-at-aron-ramsey-shenon-ndahet-nga-jeta-ylli-i-muzikes-kengetari-i-famshem-foto-88345" }