INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E dashura e miliarderit të famshëm, ngacmon Robert Berishën! Nora a do të bëhet xheloze?[FOTO]

E dashura e miliarderit të famshëm, ngacmon Robert Berishën! Nora a do të bëhet xheloze?[FOTO]

Publikuar më: 06:55 14-06-2018

Shumë muskuj dhe i suksesshëm në këngët që realizon dhe mund të themi pa frikë, që kush e di se sa shumë femra ka, që janë të fiksuara pas Robert Berishës.

Ndonëse tashmë i martuar me Nora Istrefin dhe babai i vogëlushes Rene, bukuroshin e showbizz-it nuk rreshtin së ngacmuari dhe këtë herë ka ndodhur nga një personazh pothuajse i papritur.

Roberti tërheq jo vetëm femra të thjeshta dhe bukuroshet e showbizz-it shqiptar, por tashmë ja ka dalë të marre vëmendjen e modeles seksi, Morgan Britt e cila është e dashura e miliarderit Philip Plein.

Bukuroshja, në Instastory-n e saj ka publikuar një foto të një kopertine të një reviste shqiptare, ndërsa ka vendosur sipër saj një emoji zemre duke e shoqëruar me togfjalëshin: “E lezetshme...”

Ahhh more Robert! I marrose fare femrat. Le të shpresojmë që Nora nuk është bërë xheloze.../intv.al/

rty_34.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035459995269775
    array(1) { ["section"]=> string(99) "e-dashura-e-miliarderit-te-famshem-ngacmon-robert-berishen-po-nora-a-do-te-behet-xheloze-foto-61677" }