INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E bija i lutet Tom Cruise-it ta takojë pasi ai nuk e ka parë prej 4 vitesh [FOTO]

E bija i lutet Tom Cruise-it ta takojë pasi ai nuk e ka parë prej 4 vitesh [FOTO]

Publikuar më: 14:05 12-10-2017

Vajza 11 vjeçare e Katie Holmes dhe Tom Cruise ka shprehur se i mungon i ati.

Suri thihet se ka nisur “Misionin e pamundur’ për të patur një takim me babain e saj.
Sipas një burimi, adoleshentja ka lutur babanë e saj që të vijë dhe ta vizitojë, madje edhe ka pyetur veten nëse ka bërë diçka që nuk duhet që ai nuk e ka parë fare për 4 vite me raddë.
Madje sipas revistës “Star”, 11 vjeçarja nuk i beson gënjshtrat e mamasë sepse babai i saj ka kaluar kohë me fëmijët e tij të tjerë nga martesa me Nicol Kidman.
Arsyeja që aktori nuk e takon vajzën e tij është se sekti që ai ndjek, scientologjia i ka sugjeruar se e bija është pushtuar nga djalli dhe nuk ka qenë as në ditëlindjën e saj kur bëri 10 vjeç.

“Suri vërtetë e do babanë e saj , por ajo po rritet shpejt dhe nëse Tom nuk do ta humbasë përgjithmonë, duhet të bëjë një lëvizje”, tha burimi.
Tani ai po mendon t'i kërkojë kishës të bëjë një përjashtim dhe ta lërë atë të ketë një takim ballë përballë me vajzën.
Edhe Kate Holmes është shumë e zhgënjyer nga Tom për injorimin që ai iu bën detyrave të tij si baba.

large_4541.jpg

 

uykiuk.png

 

suri-1_1503341989-4159062.jpg

Cgd6wQLWsAUkqp8.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010190010070801
    array(1) { ["section"]=> string(85) "e-bija-i-lutet-tom-cruise-it-ta-takoje-pasi-ai-nuk-e-ka-pare-prej-4-vitesh-foto-38768" }