INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E bëri para Rita Orës, shpërthen Roza Lati: Për ju mediokër... [FOTO]

E bëri para Rita Orës, shpërthen Roza Lati: Për ju mediokër... [FOTO]

Publikuar më: 14:38 13-11-2017

Moderatorja Roza Lati e ka nisur sot ditën me një reagim të ashpër.

 Roza ka postuar këtë foto të Rita Orës shkëputur nga paraqitja e saj mbrëmjen e kaluar në eventin MTV EMA, të cilin e prezantoi, për të treguar se ishte ajo e parë që veshi robdeshmabër me peshqir në kokë. Kështu 29 vjeçarja është paraqitur në setin e fundit të fotove ndërkohë që Rita u shfaq e tillë në tapetin e kuq mbrëmjen e kaluar. ‘Been there done that!!! ??? Rita Ora mbrëmë te MTV european Red Carpet me robdishan, aksesorë dhe MAKE UP!!!!! Ndërkohë fotot e mia të javës së kaluar me të njëjtën gjë, disa medioker i keqinterpretuan PSEEEEE ROZA ME PESHQIR DHE MAKE UP!!! Sa per fiksim. Rita është Rita, ok. Por dhe arti është art”, shkruan Roza. 

4n67ui7iui.png

xdfyhfyh.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004392147064209
    array(1) { ["section"]=> string(68) "e-beri-para-rita-ores-shperthen-roza-lati-per-ju-medioker-foto-41802" }