INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E akuzojnë për celulit dhe

E akuzojnë për celulit dhe "photoshop", Kim K ua "mbyll gojën" kështu [FOTO]

Publikuar më: 16:41 31-08-2017

Celulit?! "Photoshop"?! Kim K tregon linjat seksi...

Ajo është një ndër femrat të cilat gëzojnë titullin seks simbol dhe këtë titull duhet thënë se e meriton vërtet. "Gojët e liga" gjithmonë do flasin dhe do shpikin pa fund, por Kim K me foton e postuar në Insta sapo ua mbylli gojën per fjalët se përdor "photoshop" apo ka celulit.
“Sot është një ditë me të vërtetë e nxehtë”, shkruan Kim. Epo tani edhe më e nxehtë...

0ee8c821-5aa2-440d-bf9e-83dbe46fc88d.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012068748474121
    array(1) { ["section"]=> string(75) "e-akuzojne-per-celulit-dhe-photoshop-kim-k-ua-mbyll-gojen-keshtu-foto-35803" }