INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dyshja, Alba Hoxha dhe Albi Nako kanë dy fjalë për Elvana Gjatën [FOTO]

Dyshja, Alba Hoxha dhe Albi Nako kanë dy fjalë për Elvana Gjatën [FOTO]

Publikuar më: 22:02 11-07-2018

Një nga këngëtaret më IN të momentit është Elvana Gjata. Ajo sapo Pas dy këngëve për tregun ndërkombëtar, këngëtarja është kthyer në vendin e saj ku se fundmi ka publikuar klipin e ri te këngës ‘Mike’ në bashkëpunim me John Shahu dhe Ledri Vula. Por Elvana tashmë nuk premton vetëm projekte të reja muzikore, por edhe koncerte. Pas pak ditësh pritet të mbajë të radhës në Prishtinë dhe ka nisur përgatitjet.

Në llogarinë e saj në Instagram, ka publikuar disa foto nga provat e koncertit ku shihet plot energji dhe e qeshur krah trupës “Albi Nako Dance”. Por keorografi dhe ballerina e njohur, të cilët përfliten se janë në një lidhje kanë dy fjalë për Elvanen.

“Ti je një cop ylli”, i shkruan Alba ndersa Albi i thote se ditet e tilla iu shtofshin këngëtares./intv.al/

 316c2646-bb21-4cc9-bfb1-1ebaad6e16a6.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002687931060791
    array(1) { ["section"]=> string(74) "dyshja-alba-hoxha-dhe-albi-nako-kane-dy-fjale-per-elvana-gjaten-foto-64726" }