INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dy reperët tuaj të preferuar pjesë e filmit amerikan! I dedikohet shqiptarëve [VIDEO]

Dy reperët tuaj të preferuar pjesë e filmit amerikan! I dedikohet shqiptarëve [VIDEO]

Publikuar më: 16:02 16-10-2018

“Albanian gangsters” do të jetë një prej filmave amerikan dedikuar shqiptarëve në Amerikë.

Filmi me përmasa ndërkombëtare pritet të dalë shumë shpejt dhe pjesë e tij duket se do të jenë dy prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë.

Regjisori amerikan Methew A.Brown dhe aktori John Rezaj të ftuar në emisionin “SevenBizz” kanë folur rreth filmit dhe kanë zbuluar ndër të tjera se reperi shqiptar, që prej vitesh jeton në Amerikë, Unikkatil ka kontribuar me shtatë këngë për produksionin e filmit.

Gjithashtu reperi Ledri Vula do të dëgjohet në sfondin e filmit që pritet të shikohet në të gjitha kinematë botërore.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079269409179688
    array(1) { ["section"]=> string(88) "dy-reperet-tuaj-te-preferuar-pjese-e-filmit-amerikan-i-dedikohet-shqiptareve-video-75469" }