INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dy çiftet e showbizit shqiptar darkojnë bashkë: Ç'po kurdisin? [FOTO]

Dy çiftet e showbizit shqiptar darkojnë bashkë: Ç'po kurdisin? [FOTO]

Publikuar më: 14:22 13-01-2018

Ata janë ndër çiftet që shfaqen më së shpeshti bashkë në publik.

Por këtë herë janë bërë bashkë Bes Kallaku dhe Xhensila me Sinan Hoxhën dhe Andrrën. Çiftet kanë menduar të darkojnë bashkë dhe këtë moment ta ndajnë edhe me ndjekësit e tyre. Të buzeqeshur ata duket se ndihen mjaft rehat në shoqërinë e njëri-tjetrit. Por fansat kanë nisur të hamendësojnë se gjatë asaj darke mund të jetë folur edhe për ndonjë bashkëpunim në muzikë.

73502-640-0-5a5936ce7d4b4.png

73507-640-0-5a59378de22d1.png

73499-640-0-5a5936ce7aaca.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0040187835693359
  array(1) { ["section"]=> string(71) "dy-ciftet-e-showbizit-shqiptar-darkojne-bashke-c-po-kurdisin-foto-47427" }