INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Duhet të vendosësh kufinj në marrëdhënien e pashëndetshme”! Për këtë arsye u nda Kylie nga Tyga? [FOTO]

“Duhet të vendosësh kufinj në marrëdhënien e pashëndetshme”! Për këtë arsye u nda Kylie nga Tyga? [FOTO]

Publikuar më: 15:28 16-06-2017

Pak muaj më parë Kylie Jenner u ul me Tyler Henry për të bërë një intervistë ku natyrisht nuk mund të mos ishte pjesë as marrëdhënia e saj me reperin Tyga.

Gjatë episodit të regjistruar për sezonin e dytë të serive Hollyëood Medium, ai shihet duke i thënë 19 vjeçares që duhet të vendosë kufinj dhe të largohet nga një marrëdhënie e pashëndetshme. Edhe pse nuk është përmendur asnjë emër referimi bëhet qartë për reperin Tyga, pasi në kohën kur është regjistruar mbretëresha e Snapchat ishte në një marrëdhënie të paqëndrueshme me të. Të jenë problemet e evidentuara tek kjo marrëdhënie nga Tyler Henry arsyeja e vërtetë pse çifti i shumëpërfolur u nda? Tashmë Kylie është në një lidhje të re me artistin Travis Scott.

kylit.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012773036956787
    array(1) { ["section"]=> string(104) "duhet-te-vendosesh-kufinj-ne-marredhenien-e-pashendetshme-per-kete-arsye-u-nda-kylie-nga-tyga-foto-30259" }