INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Dua t’ia mbath”! Kylie Jenner gati për t’u thyer?!

“Dua t’ia mbath”! Kylie Jenner gati për t’u thyer?!

Publikuar më: 16:19 07-08-2017

Ajo ka qenë një yll i spektakleve reality që në moshën 9 vjeçare, kur Keeping Up with the Kardashians u shfaq për herë të parë në ekranet televizive.

Dhe tani, 10 vite më vonë, ajo më në fund po u tregon njerëzve se si është të jesh Kylie Jenner në spektaklin e saj të ri “Life of Kylie”. Në premierën e serialit të ri, ajo i tregoi shoqes së saj më të ngushtë Jordyn Woods frustrimin me famën. Madje bukuroshja 19 vjeçare u bë gjithashtu dramatike duke thënë se “Dua thjesht t’ia mbath”. Kjo gjë natyrisht që është shumë kurioze duke llogaritur që Kylie është kryesisht e famshme për shkak të rrjeteve sociale, që me fjalë të tjera do të thotë se ajo e kërkon vetë me duart e saj. Nuk besojmë se fotot ia publikojnë me dhunë në rrjetet e saj sociale...

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012791156768799
    array(1) { ["section"]=> string(52) "dua-t-ia-mbath-kylie-jenner-gati-per-t-u-thyer-34082" }