INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua na vjen keq por duhet të të themi se Venera Lumani është veshur kështu para teje! [FOTO]

Dua na vjen keq por duhet të të themi se Venera Lumani është veshur kështu para teje! [FOTO]

Publikuar më: 22:50 11-06-2018

Dua Lipa është një ndër personazhet më IN të momentit dhe tashmë ndër më të ndjekurat në rrjete sociale. Së fundmi Dua ka arritur të grumbullojë më shumë se 12 milion ndjekës në Instagramin e saj. Ajo është një ndër vajzat me COOL dhe stil në industrinë e muzikës dhe fansat kanë treguar se e dashurojnë stilin e saj. Por Dua nuk di që një veshje që ka bërë pak më parë në një set fotografik, para saj e ka veshur këngëtarja shqiptare, Venera Lumani.

E kujt ja merrte mendja se dy vajzat kanë stil dhe preferenca të njëjta në veshje. Nese shohim stilin e fustanit që kanë veshur, ju shkon në mendje stili ‘dark pop’, gjë që Dua-s i shkon përshtat, por duhet thënë se edhe Venera duket mjaft mirë. Ky ‘xing’ mes dy bukurosheve është prezantuar sot në Fun Day me moderatore Fatma MethasaniIN Tv, siç mund t’i shihni në fotot më poshtë./intv.al/

dua_venera.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011417150497437
    array(1) { ["section"]=> string(90) "dua-na-vjen-keq-por-duhet-te-te-themi-se-venera-lumani-eshte-veshur-keshtu-para-teje-61414" }