INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa jep këtë lajm të bukur, shihni si tallet i dashuri i saj, mos e humbisni! [FOTO]

Dua Lipa jep këtë lajm të bukur, shihni si tallet i dashuri i saj, mos e humbisni! [FOTO]

Publikuar më: 17:32 04-04-2018

Të ketë ndodhur kështu vallë?  

Dua Lipa nuk është më yll në ngjitje, por një yll i vërtetë dhe rreshtohet në mesin e emrave më të njohur të muzikës. Sukseset e saj ndërkombëtare nuk kanë të ndalur dhe gjatë gjithë kohës e shohim në koncerte të ndryshme si dhe qëndron në majat e klasifikimeve muzikore.

Edhe pse ka qenë e zënë me turne nëpër botë, kjo gjë nuk e ka penguar Duan të punojë rreth këngës së re e cila do të publikohet me datë 6 në bashkëpunim me ish të dashurin e Rita Orës, Calvin Harris.
Mirëpo Dua paska rezervuar një tjetër surprizë për të gjithë ne, sepse së shpejti do të publikojë një film, i cili me siguri do të vijë në formën e dokumentarit për këngëtaren me origjinë shqiptare.

Në këtë foto që ka postuar ku flet për filmin e saj të ri, ajo shfaqet me një gotë në dorë e cila duket si “tequila” dhe neve të intv.al na zuri syri komentin e të dashurit të saj Isaac Careë.  Ky i fundit i ka komentuar shprehjen e famshme që nënkupton se pasi të pish 3 gota tequila bie në dysheme. Shpresojmë të mos i ketë ndodhur kjo situatë Duas.

FINALL.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039000511169434
    array(1) { ["section"]=> string(90) "dua-lipa-jep-kete-lajm-te-bukur-shihni-si-tallet-i-dashuri-i-saj-mos-e-humbisni-foto-54568" }