INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa dhe Rita Ora preferojnë këtë këngëtare seksi që edhe ju e pëlqeni shumë [FOTO]

Dua Lipa dhe Rita Ora preferojnë këtë këngëtare seksi që edhe ju e pëlqeni shumë [FOTO]

Publikuar më: 11:13 03-12-2017

Thuhet se të dyja nuk flasin me njëra-tjetrën por preferencat si shqiptare i paskan njësoj...

Me siguri të gjithë e keni dëgjuar këngën “Paradinha” dhe nëse jo duhet ta dëgjoni me patjetër kjo pasi ka qenë kënga e preferuar e shumë personave në bote si dhe një kengë IN në çdo kohë dhe ku i dihet bëhet edhe e juaja. Por këngëtarja që këndon këtë këngë, Anitta është shumë e pëlqyer edhe nga kolegët e saj përmendim këtu edhe dy shqiptare të cilat tregojnë se vërtet e pëlqejnë këtë këngëtare edhe nëpermjet rrjeteve sociale, shkruan intv.al. Bëhet fjalë për Dua Lipan dhe Rita Orën, madje kjo e fundit ka postuar disa herë në instastory këngët e këngëtares latine duke e bërë dhe “tag”. Por mund të përmendim dhe Ronela Hajatin apo edhe këngëtare të tjera shqiptare që e pëlqejnë Anitta-n dhe këngët e saj./intv.al/

d1.jpg

d.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00084400177001953
    array(1) { ["section"]=> string(86) "dua-lipa-dhe-rita-ora-preferojne-kete-kengetare-seksi-qe-edhe-ju-e-pelqeni-shume-43767" }