INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa bën të mundur ‘Mission impossible’, për herë të parë në top 20 Billboard Hot 100 [FOTO]

Dua Lipa bën të mundur ‘Mission impossible’, për herë të parë në top 20 Billboard Hot 100 [FOTO]

Publikuar më: 13:31 21-11-2017

Nga suksesi në sukses, Dua Lipa po kthehet vërtet në një yll botëror.

Këngëtarja shqiptare u bë edhe më e suksesshme pas këngës ‘New Rules’ dhe suksesi i fundit i saj ka të bëjë me renditjen në toplsitën botërore, në vendin e 19, në top 20 Billboard Hot 100. Dua ka lënë mbrapa shumë emra të njohur të skenës, përfshirë edhe Rihannan.  “Çmenduri”, ka qenë ky komenti i këngëtares ndërkohë që aktualisht vazhdon me turneun e saj botëror me Coldplay. 

auto_dua-lipa-1-2-e15112498627491511256689.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00070095062255859
    array(1) { ["section"]=> string(97) "dua-lipa-ben-te-mundur-mission-impossible-per-here-te-pare-ne-top-20-billboard-hot-100-foto-42613" }