INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Drake ka këtë mesazh për Rihannan, si do ta presë këngëtarja? [FOTO]

Drake ka këtë mesazh për Rihannan, si do ta presë këngëtarja? [FOTO]

Publikuar më: 13:04 23-01-2018

Ata të dy pak kohë më parë shpalllën publikisht se ishin të lidhur, lidhje kjo e  cila zgjati shumë pak.

Edhe pse ende nuk dihen arsyet, reperi kanadez e tha me zë të lartë se këngëtarja nga Barbadosi ishte dashuria e tij prej vitesh.

Ndërkohë Drake i është përkushtuar muzikës ku pas shumë kohësh u rikthye me 2 kngë të reja.

 “God’s Plan” dhe “Diplomatic Immunity” . Vëmendje të veçantë ka tërhequr një varg nga kënga ‘God’s Plan’. Aty Drake thotë:  “Ajo më thotë: A më do? Unë i them: Pjesërisht! Unë dua vetëm mamin tim dhe shtratin, më vjen keq!”

Menjeherë pas kësaj fansat e kanë cilësuar këtë si një sulm ndaj ish-it të tij, Rihannas. 

giuyiuyi.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073299407958984
    array(1) { ["section"]=> string(70) "drake-ka-kete-mesazh-per-rihannan-si-do-ta-prese-kengetarja-foto-48303" }