INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dorina Mema gati sa nuk tregon ''ZOGUN'' dhe ''çmend'' rrjetin me linjat e saj, Noizy ''i nxjerr bojën'', ajo i'a kthen kështu! [FOTO]

Dorina Mema gati sa nuk tregon ''ZOGUN'' dhe ''çmend'' rrjetin me linjat e saj, Noizy ''i nxjerr bojën'', ajo i'a kthen kështu! [FOTO]

Publikuar më: 11:44 04-05-2018

Sa i madh është! Çdo femër do i'a kishte zili format trupore, pasi modelja dhe trajnerja e fitness-it është një shembull më i mirë se si një femër duhet të kujdeset për veten e saj. Nuk mungojnë fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, ku tregon linjat e arritura me shumë punë dhe djersë.

Por së fundmi ka provokuar shumë teksa ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë seksi me një fustan të ngjitur pas trupit dhe gati sa nuk tregon pjesët intime. Por në listën e komenteve të shumtë, më epiku eshte ai i Noizyt, i cili në kuadër të shakasë i shkruan “PHOTOSHOP”. Megjithatë s’ka nguruar as përgjigja e bukuroshes: “hahaha jena bo per mall my bro!”

edsadwasd.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00094318389892578
    array(1) { ["section"]=> string(122) "dorina-mema-gati-sa-nuk-tregon-zogun-dhe-cmend-rrjetin-me-linjat-e-saj-noizy-i-nxjerr-bojen-ajo-ia-kthen-keshtu-foto-57252" }