INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Donald Lu i dashuruar pas traditave shqiptare. Shikoni se ku ndodhet sot ambasadori amerikan[FOTO]

Donald Lu i dashuruar pas traditave shqiptare. Shikoni se ku ndodhet sot ambasadori amerikan[FOTO]

Publikuar më: 11:46 14-11-2017

Jo vetëm aktiv në sferën politike dhe në ngjarjet më në zë në vendin tonë.

Kohëve të fundit e kemi parë ambasadorin e SHBA-së në Tiranë, Donald Lu të jetë prezent në shumë aktivitete tradicionale shqiptare.

Së fundmi ambasadori Lu ka qenë në vizitë në një fshat pranë Lezhës së bashku me stafin e ambasadës për të mësuar endjen në vegjë.

Epo mesa duket ambasadori Lu është shumë i lidhur me traditat shqiptare. Këtë fakt na e tregojnë më së miri dhe fotot më poshtë.

 

strhaer_ghn_s6y345.PNG

a_we4utr90arg.jpg

srtj_eu45.jpg

 

a_eriof890w.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014939308166504
    array(1) { ["section"]=> string(102) "donald-lu-i-dashuruar-pas-traditave-shqiptare-shikoni-se-ku-ndodhet-sot-ambasadori-amerikan-foto-41887" }