INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Doli me boksierin e martuar, miku i këtij të fundit ofendon rëndë Rita Orën [FOTO]

Doli me boksierin e martuar, miku i këtij të fundit ofendon rëndë Rita Orën [FOTO]

Publikuar më: 15:51 06-12-2017

Ishin disa foto të publikuara nga ajo vetë krah boksierit McGregeor ato që ngjallën mjaft diskutime në rrjetet sociale e më gjerë.

Mjaft  ndjekës e kanë kritikuar madje edhe ofenduar Rita Orën pasi takimin e tyre e përcollën si flirtim ndërkohë që boksieri është i martuar dhe baba i një fmëije.

Por këtë e ka parë më sy mjaft kritkues edhe miku i McGregeor i cili me anë të një postimi të bërë në Twiiter, e ka ofenduar rëndë këngëtaren shqiptare.

Artem Lobov në llogarinë e tij në Twitter ka shkruar : “Më fal Rita, hamburgerët janë të mirë por jo kur ke mish në shtëpi”. Edne nuk kemi një reagim nga vetë Rita Ora për këtë status me nota të theksuara fyerje. 

artem_1512566503-5969440.png

Screen-Shot-2017-12-05-at-17.02.05-1024x584.png

 

original.jpg

nintchdbpict000371026157-e1512467682369.jpg

original_1.jpg

Dee-Devlin-Conor-McGregor.jpg

Conor-2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0030720233917236
  array(1) { ["section"]=> string(80) "doli-me-boksierin-e-martuar-miku-i-ketij-te-fudnit-ofendon-rende-rita-oren-44112" }